Astell&Kern AK100.2

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Astell&Kern AK100.2

Beschikbaarheid: Uit voorraad

vanaf: € 1.099,00

tot: € 1.198,00

prijs van huidige configuratie: € 1.099,00

Astell&Kern AK100.2 portable music player

Astell&Kern AK100.2, de eerste portable muziek spelers in de lijn met Wi-Fi mogelijkheden, een echte gebalanceerde uitgang en een prachtig AMOLED touchscreen. Stream je favoriete muziek draadloos naar de AK100.2 of gebruik hem als DAC upgrade van je cd-speler, het kan allemaal. Vormgegeven in een prachtig ‘smokey blue’ aluminium design.

Astell&Kern AK Jr (Junior) en AK100.2 review →

  • afwerking: smokey blue
  • materiaal: aluminium
  • display: 3.31 inch WVGA (480x800) AMOLED touchscreen
  • DAC: Cirrus Logic CS4398 x1 (Single DAC)
  • intern geheugen: 64GB
  • extern geheugen: 1 x microSD (max 128GB)
  • ingang: USB Micro-B
  • uitgang:
     - 3.5mm headphone
     - optisch via mini-jack (3.5mm)
     - balanced via een 4-polige mini-jack (2,5mm)
  • afmetingen: 55 x 111 x 14,9mm
  • gewicht: 170 gram

  • Astell&Kern; als het gaat om perfecte geluidskwaliteit
    uit een handzame, goed gemaakte muziekspeler.

    Astell&Kern AK100.2 wordt standaard geleverd met een bijpassend eenvoudig grijs hoesje. Liever een echt lederen case? Er zijn diverse kleuren leverbaar.

    Meer (technische) informatie over de Astell&Kern AK100.2 vind je op de website van Astell&Kern →

    product is niet voorradig - vervangen door de AK300

    Details

    extra informatie

    In de onderstaande handleiding vind je alles over het gebruik van de Astell&Kern AK 100.2:

  • Astell&Kern AK100.2 manual →

    Meer informatie over de Astell&Kern AK100.2 vind je op de website van Astell&Kern →

    Astell&Kern: voor echte muziekliefhebbers!

    Wil je weten waarom hogere resoluties zin hebben? Max Delissen legt in zijn column - Muziek uit de mainstream 2 - uit hoe het zit.

    Tijdens de speurtocht op mijn harde schijf en in Spotify bedacht ik me vorige keer al dat luisteren naar muziek voor de meeste mensen waarschijnlijk niets te maken heeft met geluidskwaliteit. Luisteren en horen zijn echt twee heel verschillende dingen… Ik heb er geen studie van gemaakt, maar ik denk dat ik veilig kan stellen dat het 90% van de muziekconsumenten worst zal zijn of muziek goed is opgenomen. Is dat erg? Hmja…absoluut, maar niet omdat ik het ambacht van geluidstechnicus in de verdrukking zie komen.

    Maar waarom dan wel? Iemand al een idee? Nee? Goed dan… komtie: lees hier verder →

  • Aanvullende Informatie

    toepassing geluid, da-converter, portable
    connector(s) mini-jack, micro-USB, optisch digitaal
    fabrikant Astell&Kern

    U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

    Astell&Kern AK Jr

    Astell&Kern AK Jr

    vanaf: € 399,00

    tot: € 448,00

    Astell&Kern AK380

    Astell&Kern AK380

    € 3.999,00