Astell&Kern AK240 Blue Note

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Astell&Kern AK240 Blue Note

Beschikbaarheid: Uit voorraad

vanaf: € 7.499,00

tot: € 7.618,00

prijs van huidige configuratie: € 7.499,00

Astell&Kern AK240 Blue Note portable music player

Astell&Kern AK240 Blue Note is uitgebracht vanwege het 75-jarig jubileum van Blue Note. De behuizing is uitgevoerd in herkenbaar Blue Note ‘blue’. Technisch is deze versie gelijk aan de AK240. Op het interne geheugen zijn 75 van de beste albums in 24-bit geïnstalleerd. Daarnaast krijg je ook een prachtig boekwerk, een micro-SD met dezelfde albums en een cd-rack met alle hoesjes van de albums. Uniek, origineel en eenmalig!

Astell&Kern AK240 Blue Note is qua vormgeving een van de meest toonaangevende portable muziekspelers van het moment! Gemaakt van vliegtuigaluminium en met contouren die het gevoel van pure luxe oproepen. Volledig gebalanceerd ontworpen voor maximale muziekbeleving. Het interne geheugen van maar liefst 256GB biedt ruimte voor een royale muziekcollectie. Een lust voor oog en oor.

Astell&Kern; als het gaat om perfecte geluidskwaliteit
uit een handzame, goed gemaakte muziekspeler.

  • afwerking: blue
  • materiaal: ‘aircraft grade’ aluminium
  • display: 3.31 inch WVGA (480x800) AMOLED touchscreen
  • DAC: Cirrus Logic CS4398 x2 (Dual DAC)
  • intern geheugen: 256GB
  • extern geheugen: 1 x microSD (max 128GB)
  • ingang: USB Micro-B
  • uitgang:
     - 3.5mm headphone
     - optisch via mini-jack (3.5mm)
     - balanced via een 4-polige mini-jack (2,5mm)
  • afmetingen: 65 x 107 x 17,5mm
  • gewicht: 185 gram

  • Astell&Kern AK240 Blue Note wordt standaard geleverd met een origineel bijpassend lederen hoesje. Liever een andere uitvoering? Er zijn diverse kleuren leverbaar.

    Meer (technische) informatie, zoals de albumlijst, over de Astell&Kern AK240 vind je op de website van Astell&Kern →

    product is niet meer leverbaar

    Details

    Astell&Kern: voor echte muziekliefhebbers!

    Wil je weten waarom hogere resoluties zin hebben? Max Delissen legt in zijn column - Muziek uit de mainstream 2 - uit hoe het zit.

    Tijdens de speurtocht op mijn harde schijf en in Spotify bedacht ik me vorige keer al dat luisteren naar muziek voor de meeste mensen waarschijnlijk niets te maken heeft met geluidskwaliteit. Luisteren en horen zijn echt twee heel verschillende dingen… Ik heb er geen studie van gemaakt, maar ik denk dat ik veilig kan stellen dat het 90% van de muziekconsumenten worst zal zijn of muziek goed is opgenomen. Is dat erg? Hmja…absoluut, maar niet omdat ik het ambacht van geluidstechnicus in de verdrukking zie komen.

    Maar waarom dan wel? Iemand al een idee? Nee? Goed dan… komtie: lees hier verder →

    Meer informatie over de Astell&Kern AK240 Blue Note vind je op de website van Astell&Kern →

    Aanvullende Informatie

    toepassing geluid, da-converter, portable
    connector(s) mini-jack, micro-USB, optisch digitaal
    fabrikant Astell&Kern

    U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

    Astell&Kern AK380

    Astell&Kern AK380

    € 3.999,00