Astell&Kern SP3000 Gold

Astell&Kern SP3000 Gold

Winkelwagen 0

Astell&Kern SP3000 Gold

€ 4.990,00
Overzicht

Astell&Kern SP3000 Gold Edition

Astell&Kern SP3000 Gold is een zeer exclusieve uitvoering van deze ultieme draagbare muziekspeler, uitgevoerd in 24 karaats goud! De SP3000 Gold Edition is verkrijgbaar in een gelimiteerde oplage van slechts 500 stuks, waarvan maar een beperkt deel naar Nederland komt, dus op=op.

De Astell SP3000 Gold Edition wordt geleverd met een oranje Hermès kleurige beschermhoes, in een exclusieve opbergdoos.

product is voorradig, de allerlaatste!

Vragen over dit product?

Meer Astell&Kern SP3000 24K Gold Limited Edition

Deze gelimiteerde Gold Edition is de bekroning van Astell's mooiste muziekspeler die zij tot op heden hebben uitgebracht, namelijk de SP3000! Het toegepaste goud heeft een prachtige glans, roest niet en heeft een uitstekende elektrische geleidbaarheid. Daarom wordt het niet alleen gebruikt in sieraden, maar ook als een hoogwaardige component voor halfgeleiders en hoogwaardige audio, en wordt het vanwege zijn zeldzaamheid zo enorm gewaardeerd. Het 24-karaats goud is echter moeilijk te verwerken vanwege de lage hardheid. Meerdere processen waren nodig om de SP3000 24K Gold Limited Edition, die een veel groter oppervlak heeft dan sieraden, tot een onberispelijk product te maken.

Vingerafdrukken

Om een compromisloos product van de hoogste kwaliteit te kunnen leveren, gebruikte Astell&Kern een 'nat proces' voor het plateren (platingsdikte van 0,5um +/- 20%) in plaats van een eenvoudige oppervlaktebehandeling. Om het 904L staal en de vergulding volledig te benadrukken, werd eerst een laagje nikkel aangebracht, gevolgd door de 24-karaats vergulding. Als laatste werd een AF-coating aangebracht om het oppervlak te verharden, wat vingerafdrukken voorkomt.

Vlaggenschip DAC

De SP3000 Gold Edition wordt gekenmerkt door het gebruik van AKM's nieuwste vlaggenschip DAC met volledige scheiding van digitale en analoge signalen in een HEXA-audiocircuit-structuur. Astell&Kern heeft vanaf de eerste ontwikkelingsfase samengewerkt met AKM om de DAC en circuitstructuur te ontwikkelen om het nieuwste paradepaardje van Asahi Kasei Microdevices (AKM), de AKM AK4499EX, optimaal te kunnen benutten.

Maximale audio performance

Als resultaat van deze samenwerking werden 's werelds eerste vier AK4499EX DAC's toegepast op de SP3000 en het innovatieve HEXA-audio circuitstructuurontwerp waarin twee AK4191EQ's die digitale signalen verwerken afzonderlijk worden toegepast. De meeste digitale spelers verwerken digitale en analoge signalen samen in de DAC. De geavanceerde HEXA structuur van de SP3000 reduceert echter de ruis van de digitale signaalingang met behulp van de AK4191EQ, een aparte digitale delta-sigma modulator, waarna de AK4499EX DAC de analoge signalen apart verwerkt. Door toepassing van dit unieke ontwerp, waarbij digitale en analoge signaalverwerking voor het eerst fysiek gescheiden zijn in een digitale audiospeler, is het mogelijk om een ongelooflijk geluidsniveau te ervaren.

Formaten en geheugen

De Astell SP3000 Gold kan digitale signalen tot 768kHz PCM en DSD512 verwerken. Daarnaast biedt deze speler meerdere hoofdtelefoonuitgangen, zoals twee gebalanceerde versies in 2,5 en 4,4 millimeter en een ongebalanceerde van 3,5 millimeter. De interne opslag is 256GB groot en kan met maximaal 1TB worden uitgebreid middels een microSD kaart.

Wifi of USB

Audiobestanden zet je op de SP3000 Gold via WiFi of via zijn USB aansluiting, die ook te gebruiken is als digitale ingang, zodat je de A&K SP3000 ook als externe DAC aan je computer kunt gebruiken. Ook kan via WiFi of USB contact worden gemaakt met een externe DLNA muziekserver, die je SP3000 effectief in een hoogwaardige streamer verandert. Als kers op de taart is ook de ROON-ready certificering in gang gezet.

Online muziekdiensten

Veel apps van online muziekdiensten zijn reeds geïnstalleerd op de A&K SP3000 Gold Edition, waaronder Qobuz, Tidal, Apple Music, Spotify, Amazon Music en Deezer. Als je op één of meerdere diensten bent geabonneerd hoef je alleen je accountgegevens in te vullen en klaar ben je. En last but not least is de grafische interface verbeterd en is de firmware nóg stabieler en sneller gemaakt.

Nog meer informatie?

Meer informatie over de Astell&Kern SP3000 Limited Gold Edition vind je op de website van Astell&Kern.

Meer informatie
Fabrikant Astell&Kern
Toepassing geluid, koptelefoon, da-converter, iPad, iPhone, smartphone, tablet, portable
Connector(s) mini-jack (2.5), mini-jack (3.5), Pentaconn (4.4), USB-C
Schrijf uw eigen review
Je plaatst een recensie over:Astell&Kern SP3000 Gold
Uw waardering
Misschien vind je dit ook leuk?
WhatsApp chat
WhatsApp chat