Astell&Kern ZERO2

Astell&Kern ZERO2

Winkelwagen 0

Astell&Kern ZERO2

€ 1.299,00
Overzicht

Astell&Kern ZERO2

De Astell&Kern ZERO2 is een hoogwaardige hybride In-Ear Monitor hoofdtelefoon. Het hybride ontwerp van de ZERO2 bestaat uit meerdere Balanced Armature Drivers hoog en middengebied en een 10mm Dynamic Driver voor een compleet en kleurrijk laag. De 3D geprinte akoustische kamer, waar alle drivers in gemonteerd zijn, zorgt voor een homogene en natuurlijke weergave.

Wordt compleet geleverd met verschillende gommets voor een perfecte passing. Naast alle standaard silicone gommets hebben we ook goede ervaringen met Comply Isolation foampjes.

product is voorradig
direct leverbaar

Vragen over dit product?

Astell&Kern ZERO2 aanpassen
donkergrijs   + € 0,00

* Verplichte velden

Aanpassing
Astell&Kern ZERO2
Astell&Kern ZERO2

Op voorraad

€ 1.299,00

Samenvatting

    Meer Astell&Kern ZERO2

    Alle drivers van de Astell&Kern ZERO2 zijn gemonteerd in een prachtige 3D afgewerkte behuizing die is gemaakt van aluminium. De lichtgewicht buizing is voorzien van MMCX aansluitingen die zorgen voor een perfecte signaaloverdracht.

    Audiofiele kabel

    De Astell&Kern ZERO2 wordt geleverd met twee hoogwaardige verzilverde Hi-End hoofdtelefoonkabels (PEP11) die zijn voorzien van een 3,5mm en 4,4mm jacks naar twee MMCX connectoren. De lengte van beide hoofdtelefoonkabels is 1.20 meter.

    Specificaties

    • drivers:
      - Planar Dynamic driver (hoog)
      - 2x Dual Balanced Armature drivers (midden)
      - 10mm Dynamic driver (laag + sublaag)
    • connectoren: MMCX
    • behuizing: aluminium
    • frequentiebereik: 20Hz-30kHz
    • gevoeligheid: 105dB
    • impedantie: 16Ohm

    Nog meer informatie?

    Meer informatie over de Astell&Kern ZERO2 vind je op de website van Astell&Kern.

    Meer informatie
    Fabrikant Astell&Kern
    Toepassing geluid, koptelefoon, iPad, iPhone, smartphone, tablet, portable
    Connector(s) IEM, mini-jack (3.5), Pentaconn (4.4)
    Schrijf uw eigen review
    Je plaatst een recensie over:Astell&Kern ZERO2
    Uw waardering
    Misschien vind je dit ook leuk?
    WhatsApp chat
    WhatsApp chat