Astell&Kern A&ultima SP1000M

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Astell&Kern A&ultima SP1000M

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 2.299,00

prijs van huidige configuratie: € 2.299,00

Astell&Kern A&ultima SP1000M portable music player

Astell&Kern A&ultima SP1000M is een high-end muziekspeler die erg lijkt op het topmodel, de SP1000. De iets kleinere lapis blauwe behuizing is gemaakt van aluminium wat zorgt voor een gewichtsreductie van maar liefst 48%! Onder de kap vind je dezelfde CPU en DAC technologie die worden gebruikt in de SP1000. De interne opslag is 128GB in plaats van 256GB en de interne accu houdt het iets minder lang vol, maar nog altijd lang genoeg om 10 uur te genieten van je favoriete muziek.

Astell&Kern SP1000M vs SP1000 review

Nieuw in de Astell&Kern A&ultima SP1000M is de Open APP service, waar What Hi-Fi? het volgende over schrijft:

“Also new is an Open APP service, allowing app developers to use the A&K API to enable direct loading of apps on the player. Eleven music services are supported at launch worldwide, with four of them supported in all markets - Amazon Music, Soundcloud, Spotify and Tidal. There's no Qobuz support for now. The SP1000M also has Tidal embedded as standard. What's the difference? It seems for full functionality - such as offline playback on Tidal - you need to load the apps on rather than having them embedded.” (What Hi-Fi?)

Astell&Kern A&ultima SP1000M review

  • afwerking: aluminium in lapis blauw
  • materiaal behuizing: alumium
  • display: 4.1 inch (720 x 1280) touchscreen
  • DAC: AKM AK4497EQ x2 (Dual DAC)
  • CPU: octa-core (x8)
  • interne opslag: 128GB
  • externe opslag: 1 x microSD (max 400GB)
  • ingang: USB Type-C (opladen + data overdracht)
  • uitgang:
     - 3.5mm headphone
     - optisch via mini-jack (3.5mm)
     - balanced via een 4-polige mini-jack (2,5mm)
  • afmetingen: 67.9 x 117 x 16.9mm
  • gewicht: 203 gram

  • Astell&Kern + Open APP Service

    Astell&Kern A&ultima SP1000 wordt standaard geleverd met een prachtig gemaakt zwart lederen hoesje.

    Meer informatie over de Astell&Kern A&ultima SP1000M vind je op Facebook of de website van Astell&Kern.

    product is leverbaar - gratis verzending
    lapis blauw   +€ 0,00

    * verplicht veld

    Details

    Astell&Kern: voor echte muziekliefhebbers!

    In de handleiding lees je alles over de mogelijkheden van de Astell&Kern A&ultima SP1000M:

  • Astell&Kern A&ultima SP1000M manual

    Meer informatie over de Astell&Kern A&ultima SP1000M vind je op de website van Astell&Kern.

  • Aanvullende Informatie

    toepassing geluid, streamer, da-converter, portable
    connector(s) mini-jack (3.5), micro-USB, Toslink
    fabrikant Astell&Kern

    U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):

    Astell&Kern A&ultima SP1000

    Astell&Kern A&ultima SP1000

    € 3.999,00
    Astell&Kern A&futura SE100

    Astell&Kern A&futura SE100

    vanaf: € 1.799,00

    tot: € 1.918,00

    Astell&Kern A&norma SR15

    Astell&Kern A&norma SR15

    vanaf: € 799,00

    tot: € 858,00

    Astell&Kern AK XB10

    Astell&Kern AK XB10

    normale prijs: € 199,00

    speciale prijs: € 119,00