Astell&Kern ZERO1

Astell&Kern ZERO1

Winkelwagen

Astell&Kern ZERO1

vanaf € 749,00

tot € 888,00

Overzicht

Astell&Kern ZERO1

De Astell&Kern ZERO1 is een hybride In-Ear Monitor hoofdtelefoon. Het hybride ontwerp van de ZERO1 bestaat uit een Planar driver voor het hoog, twee Balanced Armature drivers voor het middengebied en een 5,6mm Dynamic driver voor een rijk en dynamisch laag en sublaag. Alle drie de weergevers zijn uniek in het frequentiebereik waarvoor deze zijn ingezet. De 3D geprinte akoustische kamer, waaar alle drivers in gemonteerd zijn, zorgt voor een homogene en natuurlijke weergave.

Wordt compleet geleverd met verschillende gommets voor een perfecte passing. Naast alle standaard silicone gommets hebben we ook goede ervaringen met Comply Isolation foampjes.

product is bestelbaar
verwacht begin november 2021

Nieuw
Astell&Kern ZERO1 aanpassen

* Verplichte velden

Aanpassing
Astell&Kern ZERO1
Astell&Kern ZERO1

Op voorraad

€ 749,00

Samenvatting

    Meer Astell&Kern ZERO1

    Alle drivers van de Astell&Kern ZERO1 zijn gemonteerd in een prachtige hoogglans afgewerkte behuizing die is gemaakt van aluminium. De lichtgewicht buizing is voorzien van MMCX aansluitingen die zorgen voor een perfecte signaaloverdracht.

    Audiofiele kabel

    De Astell&Kern ZERO1 wordt geleverd met een hoogwaardige verzilverde Hi-End hoofdtelefoonkabel die is voorzien van een 3,5mm mini-jack en twee MMCX connectoren. De lengte van de (PEP11) hoofdtelefoonkabel is 1.20 meter. Er is optioneel ook een Astell&Kern PEP11 hoofdtelefoonkabel leverbaar met een 4.4mm Pentaconn connector.

    Specificaties

    • drivers:
      - Planar Dynamic driver (hoog)
      - Dual Balanced Armature drivers (midden)
      - 5,6mm Dynamic driver (laag + sublaag)
    • connectoren: MMCX
    • behuizing: aluminium
    • frequentiebereik: 25Hz-30kHz
    • gevoeligheid: 96dB
    • impedantie: 16Ohm

    Nog meer informatie?

    Meer informatie over de Astell&Kern ZERO1 vind je op de website van Astell&Kern.

    Meer informatie
    Toepassing geluid, koptelefoon, iPad, iPhone, smartphone, tablet, portable
    Connector(s) IEM, mini-jack (3.5)
    Fabrikant Astell&Kern
    Schrijf uw eigen review
    Je plaatst een recensie over:Astell&Kern ZERO1
    Uw waardering
    Misschien vind je dit ook leuk?